etkinlik detayları

  • Start Date 12/15/2022
  • Start Time 18:00
  • End Date 12/16/2022
  • End Time 01:00
  • Location IF BESIKTAS

Benight is coming!

MAGIC OF WINTER konseptine hoşgeldiniz.

IF Performance da Kuzey’in soğuğu ile eğlenmek tam size göre değil mi? Bizde böyle düşündük. Biletler mevcut duruyor, bir an önce ismini yazdır geç kalma!

#Magicofwinter #benight #benightorganization

Magic Of Winter Konsepti

Bu konsepte 2 çeşit bilet türü bulunmaktadır. Oslo ve Helsinki; Oslo bileti Standart bilettir, Helsinki bileti VIP olup Asma katta 120 kişi ile sınırlı seyir imkanına sahip olur.

2019 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz konseptimizin özelliği kapalı mekanda kışın büyüsünü müzik ile en eğlenceli şekilde yaşatmak. Mini Festival olarak plânladığımız partimizde ortalama 1600 kişi hedeflenmekte olup bundan önceki senelerde hedefimize başarıyla ulaşmış bulunmaktayız.

Kuzeyin ışıklarına şahit olacağın bu gece de telefonunu sakın elinden bırakma ve bu anı yakalamak için elini çabuk tut!

Konseptimizde VIP (Helsinki) gişesinden giren misafirimize 1 Adet İkram ICE SHOT hediyemizdir ve asma katta etkinliği takip etme olanağına sahip olacaktır.

Eğlenirken saat aralıklarıyla KAR YAĞIŞI hedeflenmektedir. KAR YAĞIŞI sırasında yanında ki arkadaşlarınla unutulmaz anlar yaşayacaksın.

Üşümeyeceksiniz emin olup telefonlarınızdan #Magicofwinter etiketiyle hikaye atmanızı tavsiye ederiz.

Sahne dekorlarında da sizleri süprizler bekleyecektir. Kullanacağımız ekranda sizi kışın yoğunluğuna götürmeyi hedefliyoruz.

Dans grupları ve Sanatçılarımızın içini ısıtacağı bu geceyi kaçırma. Eğlencenin doruklarda olacağı bu etkinlikte şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.